09357286929
Inner Banner
اخبار ورزش و سلامت
امتیاز دهید :

20 نکته مهم در آموزش دفاع شخصی و دفاع شخصی به همراه تصاویر آموزشی

20 نکته مهم در آموزش دفاع شخصی و دفاع شخصی به همراه تصاویر آموزشی
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ / تعداد بازدید : 833

20 نکته مهم در آموزش دفاع شخصی و دفاع شخصی به همراه تصاویر آموزشی

مهم ترین راهکار جلوگیری از آسیب یادگیری چگونگی دور کردن خطر احتمالی می باشد .
ما در زندگی روزمره فعالیت های زیادی داریم ولی دقتمان در انجام فعالیت های روزانه کم بوده و به تناوب آن دچار عادت می شویم و بدون اینکه عمیق و دقیق باشیم، آن کارها را انجام می دهیم .

چگونه رفتار آسیب پذیر خور را اصلاح کنیم ؟

این 20 نکته ای که در زیر برای شما عزیزان گفتم را با دقت عمل کنید، امید است که همه شما مردم عزیز همیشه سلامت و آرام و شاد باشید و هیچ گاه خطر در اطرافتان نباشد .
نکته اول- هیچ گاه تجهیزات قیمتی و ارزشمند خود را در معرض نمایش عموم قرار ندهید مانند : کیف پول، تلفن همراه، زنجیر و آویز طلا، انگشتر گران قیمت، ساعت طلا و گران و . . .
نکته دوم - سعی کنید در مسیر رفت و آمد خود از محل های خلوت و دور افتاده پرهیز کنید و اگر به ناچار از محلی که کم تردد هست مجبور به عبور هستید، زمان مناسبی را انتخاب کنید (صبح زود، هنگام ظهر و نیمه های شب مناسب تردد نمی باشند)
نکته سوم - سعی کنید تنها نباشید ! اگر از محل کارتان بر می گردید بهتر است با یک یا چند همکار که با شما هم مسیر هستند باشید یا از مدرسه و دانشگاه با چند همکلاسی و دوست باشید .
نکته چهارم - از تلفن همراه استفاده نکنید، و اگر هم مجبور به استفاده هستید مختصر باشد
نکته پنجم - گوش کردن موسیقی توسط هدست یا هدفن می باشد، از آن دوری کنید
نکته ششم - چرت زدن و خوابید در اتوبوس و مترو و . . .
نکته هفتم - هنگام خروج از بانک، طلا فروشی و . . .
نکته هشتم - را رفتن با لباس های نا مناسب خیابان و پیاده روی مانند کفش پاشنه بلند و . . .
نکته نهم - گوش دادن و اعتماد کردن به غریبه ها و افرادی که نمیشناسید
نکته دهم - زمانی که شخصی یا راننده ای از شما آدرس میپرسد خیلی هواستان جمع باشد و فاصله را با آن شخص حفظ کنید و ابتدا اورا مورد بررسی قرار دهید و اگر موجه بود با احتیاط پاسخ دهید و در غیر اینصورت بگویید نمیدانید .
نکته یازدهم - قبل از رسیدن به منزل کلید ورود به آنرا آماده در دستتان نگاه دارید تا کنار درب آپارتمان یا خانه خود به دنبال کلید نگردید
نکته دوازدهم - اگر هنگام شب یا در زمان تاریکی هوا به داخل منزلتان وارد می شوید از قبل چراغ یا روشنایی را آماده کرده باشید
نکته سیزدهم - درب منزل را به هیچ عنوان روی افراد نا آشنا باز نکنید
نکته چهاردهم - سعی کنید درب منزل را همیشه قفل کنید و کلید را پشت در روی قفل بگذارید .
نکته پانزدهم - فضای داخل خانه را از دید دیگران بپوشانید و پرده های منزل را بخصوص در شب بکشید .
نکته شانزدهم - در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی اطلاعات شخصی خود را نگذارید و در هیستوری های اینستاگرام آدرس و محل لحظه ای خودتان را در معرض نمایش همگان قرار ندهید .
نکته هفدهم - هنگام مراجعه کارگر یا نظافتچی، سعی کنید که تنها نباشید و هیچگاه این افراد را در خانه تنها نگذارید .
نکته هجدهم – به افرادی که به عنوان معمور آمار به شما رجوع می کنن و اطلاعات شخصی شما را می پرسند، پیش از اطمینان از صحت مامور مسئول پاسخی ندهید .
نکته نوزدهم – برای باز کردن درب پارکینگ، خودرو را روشن رها نکنید ! هنگام پیاده شدن حتی برای چند لحظه خودرو را خاموش و سوئیچ را از خودرو خارج کنید .
نکته بیستم – همیشه نسبت به اطراف و اطرافیانتان دقت داشته باشید و نسبت به هر حادثه ای پیشگیری کنید و از رخدادهای پیش روی خودتان بی تفاوت عبور نکنید . مشاهده تصاویر