09357286929
Inner Banner
اخبار ورزش و سلامت
امتیاز دهید :

نکات طلایی پیرامون ورزشهای رزمی و دفاع شخصی

نکات طلایی پیرامون ورزشهای رزمی و دفاع شخصی
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ / تعداد بازدید : 565

BIntro نکات طلایی پیرامون ورزشهای رزمی و دفاع شخصی گلد

فنون رزمی و یادگیری تکنیک های آن امر پیچیده و دشواری نیست (البته این رشته ورزشی برای همه علاقه مندان به رزمی و دفاع شخصی دشوار نخواهد بود) ولی استمرار و تمرینات مداوم در این رشته نتیجه مطلوب در بکار گیری این فنون را برای مردم خواهد داشت.

BIntro نکته طلایی اول قبل از شروع رزمی و دفاع شخصی – GOLD1

قبل از شروع تکنیک های دفاع شخصی و ورزش های رزمی باید بدن را خوب گرم کرد، این کار را با بالا بردن ضربان قلب آغاز می کنیم و کل بدن شامل گردن و دست و پا و . . . را با انجام حرکات استاندارد زیر نظر مربی این رشته گرم می کنیم .
گرم کردن کل بدن قبل از شروع ورزش از آسیب دیدگی های احتمالی حین انجام ورزش جلوگیری کرده و لذت رزمی را دو چندان خواهد کرد .
 

BIntro نکته طلایی دوم هنگام انجام ورزش رزمی و دفاع شخصی – GOLD2

نکته طلایی بعد از گرم کردن بدن مربوط به تمرین و زمان انجام تکنیک های دفاع شخصی و رزمی می باشد . برای جلوگیری از افت فشار خون در حین ورزش یک نوشیدنی سالم و ساده را به شما ورزشکاران عزیز توصیه می کنم .
مخلوط کردن آب و عسل و لیمو . . .
در این معجون طلایی دقت کنید که آب یا آب معدنی باشد، یا آب جوشیده شده که خنک شده باشد . زیرا مخلوط کردن آب شیر با عسل بوی نامطبوعی را تولید می کند که برای نوشیدن ایده آل نمی باشد ( آب لیمو و عسل هم طبیعی باشد ) .
 

BIntro نکته طلایی سوم در پایان تمرینات رزمی و دفاع شخصی – GOLD3

بعد از اتمام تمارین نوبت پایین آوردن ضربان قلب و سرد کردن بدن می باشد .
این کار در ابتدا با دویدن آهسته آغاز می شود و بعد از آن حرکات کششی بطوری که به بدن فشار وارد نکنیم و احساس آرامش و ریلکسیشن را به ماهیچه های بدن انتقال دهیم .
امید وارم که این نکات به شما ورزشکاران عزیز کمک کند تا از تمرینات ورزشی، نهایت استفاده و لذت را داشته باشید .

دفاع شخصی