اخبار
تاریخ خبر: 06/01/1396
زمان خبر :13: 00
نوع خبر :خبر


b_Newsتکنیک های دفاع شخصی می شوید، افکار انسان نسبت به کارهایی که ملکه ذهن نشده و تمرین زیاد صورت نگرفته


ورزشکارانی که در حال آموزش دفاع شخصی هستند و فنون دفاع شخصی را یاد می گیرند باید از دعوا و درگیری اجتناب کنند، و تا یادگیری کامل تکنیک ها و جا افتادن آن صبور باشند.
هنگام رخ دادن درگیری همه افراد از حالت عادی خود خارج می شوند و شاید تمام فنونی که تا به حال آموزش دیده اند را فراموش کنند !
به همین دلیل است که در این ورزش، تکرار و تمرینات مداوم و مستمر در بکارگیری درست در زمان حادثه به شما کمک خواهد کرد .
حفظ آرامش و تمرکز بر اندام ها نکته دیگر می باشد که باید مورد توجه قرار گیرد .
قبل از انجام و اجرای تکنیک دفاع شخصی به مدت بسیار کوتاه آنرا در ذهن خود مرور کنید و بعد از آن به اجرای تکنیک بپردازید .

آمادگی جسمانی دختران و بانوان در دفاع شخصی

یکی از نکات مهم در دفاع شخصی بانوان داشتن قدرت جسمانی مناسب برای دفاع از خود می باشد. ما در کلاس های خصوصی دفاع شخصی که ویژه بانوان محترم می باشد، علاوه بر آموزش تکنیک های دفاع شخصی و فنون رزمی، به بدنسازی هایی که نه تنها قدرت جسمانی را بالا می برد، بلکه به تناسب اندام هم کمک می کند، می پردازیم .

نکته مهم در دفاع شخصی بانوان :

نکته مهم برای تمامی بانوان محترم که تصمیم به فراگیری فنون دفاع شخصی را دارند این است که دانستن این تکنیکها به تنهایی کافی نمی باشد و انجام این فنون در فاصله زمانی طولانی بسیار مهم و ضروری است، چرا که در مواقع خطر که مجبور به استفاده از تکنیک های دفاع شخصی می شوید، افکار انسان نسبت به کارهایی که ملکه ذهن نشده و تمرین زیاد صورت نگرفته، ناتوان می باشد و بطور کلی بلا استفاده می شود .
ورزشکاران دقت کنند که خوردن سفیده تخم مرغ بلافاصله بعد از انجام تمارین ورزشی برای تقویت و رشد عضلات بسیار سودمند می باشد .
 
فواید خوردن سفیده تخم مرغ
سفیده تخم مرغ دارای از میزان قابل توجهی پروتئین به نام آلبومین تشکیل شده که یک منبع مناسب از انرژی است که  برای ورزشکاران، خصوصا عزیزانی که در رشته پرورش اندام فعالیت می کنند بسیار مناسب می باشد. این نوع پروتوئین در بدن به سرعت جذب می شود و افزایش فوری انرژی را فراهم می کند. پروتئین موجود در سفیده تخم مرغ در ساخت عضلات همچنین  تقویت آنها کمک کند. پروتئین به طور طبیعی دارای اسیدهای آمینه است که برای ساخت عضلات بسیار مناسب می باشد.
بدنسازانی که از سفیده تخم مرغ در رژیم غذایی خود استفاده نمی کنند در واقع موقعیت بسیار خوبی را از دست خواهند داد، زیرا سفیده تخم مرغ به رغم غنی بودن از خالص‌ ترین نوع پروتئین، دارای میزان ناچیزی از کربوهیدرات ‌ها، چربی و کلسترول است.
پروتئین سفیده تخم مرغ به راحتی جذب ماهیچه‌ ها می ‌شود و هر سفیده بدون زرده در حدود ۶/۳ گرم پروتئین خالص دارد که حاوی تمامی ۸ اسید آمینه اساسی مورد نیاز بدن شامل والین، لوسین، ایزولوسین، لیزین، متیونین، فنیل آلانین، ترئونین و تریپتوفان است و ویتامین‌ های A, E, K, B۱۲, ریبوفلاوین و اسید فولیک نیز به وفور در سفیده تخم مرغ یافت می ‌شود که در ساخت ماهیچه‌ ها نقشی اساسی بر عهده دارند.

چه نوشیدنی در هنگام ورزش و در هنگام تمرینات هوازی که انرژی زیادی لازم است مانند دفاع شخصی و رزمی مناسب است

بطور معمول ورزشکاران رزمی و کسانیکه به ورزش هوازی می پردازند از نوشیدنی های انرژی زا استفاده می کنند قافل از اینکه  ازمضرات نوشیدن این نوشیدنیها با خبر باشند .
اعتياد آوري از جمله مواردی است که در مصرف طولانی مدت نوشابه های انرژی زا اتفاق می افتد، تركيبات اعتياد آور شامل كافئين و گوارانا ميباشند .اما از آنجايي كه علايم محروميت از آنها خفيف و تنها ممكن است ايجاد سردرد كنند، اعتياد به نوشابه هاي انرژي زا عمدتاً جنبه رواني دارد. 
 
مصرف بیش از اندازه و طولانی مدت نوشابه هاي انرژي زا موجب اسهال، تهوع، استفراغ، افزايش گاز روده، دل درد و بي خوابي ميشود. 
 
از جمله موارد دیگراختلال در الكتروليتهاي بدن، بي نظمي در ضربان قلب، بالا رفتن میزان فشار خون، تند شدن ضربان قلب (حتي تپش قلب)، كم آبي بدن و بي خوابي ميتوانند اثرات كوتاه مدت آنها باشد. 
 
و بطور کلی نوشابه هاي انرژي زا تمام مضرات نوشابه هاي گاز دار را نيز دارند.
 
و توصیه من به شما ورزشکاران مخلوط کردن آب معدنی یا آب جوشیده شده به همراه عسل طبیعی و آب لیموی تازه می باشد .


بر جسب خبر : دفاع شخصي - کتاب دفاع شخصي - دفاع شخصي خياباني -

:: ارسال نظر ::
نام    (اختیاری)
پست الکترونیک   (اختیاری)
آدرس وبسایت یا وبلاگ   (اختیاری)
نظرشما


کد امنیتی
توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 
پاسخ به :اخبار مر تبط :


Copyright © 2015 ,RAZMY All rights reserved.
Website : www.razmy.com, www.razmy.ir email : armin@razmy.com , info@razmy.com
Designed & Developed By SheedGraphic Multimedia