اخبار
تاریخ خبر: 07/09/1395
زمان خبر :12: 24
نوع خبر :خبر


b_Newsیکی از نکات مهم برای ورزشکاران که در رشته پرورش اندام فعالیت می کنند


ورزشکاران دقت کنند که خوردن سفیده تخم مرغ بلافاصله بعد از انجام تمارین ورزشی برای تقویت و رشد عضلات بسیار سودمند می باشد .
 
فواید خوردن سفیده تخم مرغ
سفیده تخم مرغ دارای از میزان قابل توجهی پروتئین به نام آلبومین تشکیل شده که یک منبع مناسب از انرژی است که  برای ورزشکاران، خصوصا عزیزانی که در رشته پرورش اندام فعالیت می کنند بسیار مناسب می باشد. این نوع پروتوئین در بدن به سرعت جذب می شود و افزایش فوری انرژی را فراهم می کند. پروتئین موجود در سفیده تخم مرغ در ساخت عضلات همچنین  تقویت آنها کمک کند. پروتئین به طور طبیعی دارای اسیدهای آمینه است که برای ساخت عضلات بسیار مناسب می باشد.
بدنسازانی که از سفیده تخم مرغ در رژیم غذایی خود استفاده نمی کنند در واقع موقعیت بسیار خوبی را از دست خواهند داد، زیرا سفیده تخم مرغ به رغم غنی بودن از خالص‌ ترین نوع پروتئین، دارای میزان ناچیزی از کربوهیدرات ‌ها، چربی و کلسترول است.
پروتئین سفیده تخم مرغ به راحتی جذب ماهیچه‌ ها می ‌شود و هر سفیده بدون زرده در حدود ۶/۳ گرم پروتئین خالص دارد که حاوی تمامی ۸ اسید آمینه اساسی مورد نیاز بدن شامل والین، لوسین، ایزولوسین، لیزین، متیونین، فنیل آلانین، ترئونین و تریپتوفان است و ویتامین‌ های A, E, K, B۱۲, ریبوفلاوین و اسید فولیک نیز به وفور در سفیده تخم مرغ یافت می ‌شود که در ساخت ماهیچه‌ ها نقشی اساسی بر عهده دارند.
 


بر جسب خبر : سفيده تخم مرغ - پرورش اندام - دفاع شخصي -

:: ارسال نظر ::
نام    (اختیاری)
پست الکترونیک   (اختیاری)
آدرس وبسایت یا وبلاگ   (اختیاری)
نظرشما


کد امنیتی
توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 
پاسخ به :اخبار مر تبط :


Copyright © 2015 ,RAZMY All rights reserved.
Website : www.razmy.com, www.razmy.ir email : armin@razmy.com , info@razmy.com
Designed & Developed By SheedGraphic Multimedia