اخبار
تاریخ خبر: 25/05/1395
زمان خبر :09: 08
نوع خبر :خبر


b_Newsکلاس خصوصی دفاع شخصی و فنون رزمی، همراه با بدنسازی ویژه


کلاس خصوصی دفاع شخصی و فنون رزمی، همراه با بدنسازی ویژه


مزیت کلاس خصوصی دفاع شخصی :

در کلاس خصوصی دفاع شخصی به واسته کم بودن تعداد افراد تحت تعلیم تمرکز مربی بیشتر از پیش روی افراد کلاس خواهد بود، در نتیجه بازدهی افراد بیشتر و زمان یادگیری تکنیک ها کمتر خواد بود .
نکته دیگر توانایی افراد می باشد که در کلاس های عمومی دفاع شخصی توانایی متوسط در نظر گرفته می شود و افرادی که توانایی کمتری دارند دچار مشکل شده و گاهی نیز از ورزش دلسرد می شوند و افرادی که توانایی آنها بیشتر از حد متوسط هست کلاس برای آنها خسته کننده شده و احساس درجا زدن می کنند .
ولی در کلاس های خصوصی دفاع شخصی با توجه به توانایی هر شخص تمرین داده می شود و علاقه مندان احساس خوشایند و موفقیت در ورزش را بیش از پیش تجربه خواهند کرد .

تفاوت در نوع آموزش افراد مختلف :

آموزش تکنیک های دفاع شخصی در افراد مختلف با توجه به پتانسیل فیزیکی آنها متفاوت خواهد بود .
جنسیت نیز در نوع فراگیری تکنیک های دفاع شخصی نقش مهمی دارد و مربی باید به آن توجه کند .


جدیت در کلاس رزمی یا خشونت و بی احترامی !

متاسفانه در کلاسهای رزمی و دفاع شخصی مرسوم شده که مربیان با شاگردان بد رفتار باشند و با آنها دعوا و . . . انجام دهند ! ولی این دسته از مربیان، جدیت در کار را با بی احترامی و رفتار ناپسند اشتباه گرفته اند و این رفتار سبب میشود تا شاگردان از آموزش رزمی فراری شوند و آنرا رشته ای سخت و نا مناسب بدانند ! در صورتی که رشته رزمی به همراه دفاع شخصی، یکی از زیبا ترین و سودمند ترین رشته های ورزشی می باشد و افرادی که به تکنیک های دفاع شخصی و فنون رزمی به روش صحیح آشنا هستند، بسیار خرسند و راضی می باشند و هیچگاه این رشته را ترک نخواهند کرد .

هر آنچه در دفاع شخصی باید بدانید

چگونه در خیابان از خود دفاع کنید
هدف از این مطلب دادن آگاهی به شما دوست داران ورزش دفاع شخصی و همچنین همه عزیزانی که خواسته یا ناخواسته به انجام دفاع شخصی و دفاع از خود مجبور می شوند . باید توجه داشت که درگیری فیزیکی آخرین راه برای شما می باشد و در صورتی شما برنده واقعی هستید که از خشونت خودداری کنید و با حفظ آرامش خود بتوانید به روش مسالمت آمیز مشکل را حل کنید. ولی با توجه به همه این موارد ما راه حل هایی برای دفاع از خود به شما آموزش خواهیم که در صورت لزوم بتوانید از این تکنیک ها استفاده کرده ، به امید اینکه مفید واقع شود.

کلاس خصوصی لاغری و کاهش وزن


بر جسب خبر : دفاع شخصي ، دفاع شخصي خياباني ، دفاع شخصي بانوان- آموزش دفاع شخصي -
0
3
شنبه 31 تير 1396  -   زمان : 12:02:58
ehsan
Salam, ba tashakor az matalebe khoob va amoozandeye shoma, mitoonam hazineye kelasshaye khossosi defa shakhsio bedoonam, va inke aya dar manzel ham mishe amoozesh dad ? ba tashakor

:: ارسال نظر ::
نام    (اختیاری)
پست الکترونیک   (اختیاری)
آدرس وبسایت یا وبلاگ   (اختیاری)
نظرشما


کد امنیتی
توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 
پاسخ به :اخبار مر تبط :


Copyright © 2015 ,RAZMY All rights reserved.
Website : www.razmy.com, www.razmy.ir email : armin@razmy.com , info@razmy.com
Designed & Developed By SheedGraphic Multimedia