اخبار
تاریخ خبر: 20/05/1395
زمان خبر :12: 04
نوع خبر :خبر


b_Newsنقاط مهم بدن در دفاع شخصی


دفاع شخصی و آشنایی با نقاط حساس بدن
 

مراکز مهم حساس در بدن :

قسمت های مهم و حساس در ناحیه صورت شامل چشم ، گیج گاه ، گوش و بینی است. در دفاع شخصی باید این نکته را دانست که سعی کنیم به این نقاط توجه داشته باشیم و بتوانیم با زدن ضربه ، در زمان مناسب بتوانیم خود را از دست مزاحمان خلاص کرده و خود را رها کنیم .
 

دفاع شخصی بانوان :

در آمادگی جسمانی دختران و بانوان دردفاع شخصی به شما آموزش خواهیم داد که در چه زمان و با استفاده از چه تکنیک هایی، بتوانیم همیشه پیروز میدان باشیم و هیچگاه کسی نتواند به شما آسیب برساند .
حفظ آرامش مهمترین نکته در بروز هر حادثه است، برای اینکار ابتدا چند نفس عمیق بکشید و بدانید که شما تمامی آموزش های لازم را دیده اید و هیج نگرانی به خود راه ندهید .
 

نکات مهم در مواجه با خطر :

بانوان محترم باید بدانند که زمان مواجهه شدن با خطر، آرامش خود را حفظ کنند و اول از همه به دنبال راهی برای فرار باشند . در صورتی که راهی برای فرار نبود، نکاتی را که در کلاس های آموزشی دفاع شخصی و فنون رزمی فرا گرفته اند را بیاد بیاورند و با توجه به شرایط جسمانی فرد مهاجم و جنسیت آن فرد، از این تکنیکها استفاده کنند .
همیشه جوری بایستید که نور از پشت بدن شما به سمت جلو تابیده شود .هیچ گاه به مهاجم پشت نکنید و اجازه ندهید به شما نزدیک شود .بر جسب خبر : دفاع شخصي بانوان ، دفاع شخصي ، دفاع شخصي دختران -

:: ارسال نظر ::
نام    (اختیاری)
پست الکترونیک   (اختیاری)
آدرس وبسایت یا وبلاگ   (اختیاری)
نظرشما


کد امنیتی
توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 
پاسخ به :اخبار مر تبط :


Copyright © 2015 ,RAZMY All rights reserved.
Website : www.razmy.com, www.razmy.ir email : armin@razmy.com , info@razmy.com
Designed & Developed By SheedGraphic Multimedia