اخبار
تاریخ خبر: 30/03/1395
زمان خبر :01: 43
نوع خبر :خبر


b_Newsورزش رزمی و ورزش های دیگر راهی برای خارج کردن انرژی منفی از بدن


شاید در طول روز با افرادی معاشرت داشته باشید که سرشار از غم و اندوه باشند و به اصطلاح تمام وجودشان را انرژی منفی فرا گرفته است . شاید نیز   خود شما هم از این دسته باشید. اما آیا تا بحال دنبال راه حلی برای از بین بردن این حس بوده اید؟ ورزش می تواند راه حل مناسبی برای از بین بردن این شرایط در شما شود ، پرداختن به ورزش مورد علاقه تان و توجه به خود موجب می شود حس شما به زندگی مثبت شود. ورزش از شما یک فرد پر انرژی خواهد ساخت. و خوب می دانیم  فکر ، احساس و کلام یک ورزشکار انرژی هستند و می دانیم که انرژی هرگز از بین نخواهد رفت، بلکه فقط تبدیل می شود و به شکلی دیگر در محیط پیرامون ما باقی می ماند.
حال ببینیم اگر قرار باشد ما مدتی ورزش نکنیم و به کارهای مورد علاقه دیگر خود نپردازیم و تحت تأثیر انرژی های منفی دیگران قرار بگیریم ، چه بر سرمان می آید و یا انرژی های که ما از طریق فکرها ، احساس ها و کلام ، ساطع می کنیم چه بلای بر سر خود ما و یا محیط پیرامون ما می آورند.
یادمان باشد که اگر در مورد انرژی منفی و یا فردی صحبت می کنیم که انباشته ای از انرژی منفی است، هرگز منظورمان این نیست که این فرد، انسان بدی است بلکه این فرد تنها یا بسیار غصه خورده و دردها و حرف ها را در دل خود جمع کرده و یا خشم ها، کینه ها و حسادت های طولانی مدت را در درون خود نگاه داشته است و حال همین انرژی های منفی در درون او انباشته شده است. باید بدانیم که انباشتن این انرژی های منفی و نگاه داشتن آنها، آن هم طولانی مدت، باعث بیماری، گرفتاری و درد و رنج در ما و در محیط پیرامون ما می گردد و باز می دانیم که طبق قانون جذب و تابش که همانند قانون جاذبه  زمین قدرتمند است، ما هر آنچه را که از خود ساطع کنیم، همان را به زندگی خود جذب می کنیم. یعنی اگر فکرها، احساس ها و کلام ما مثبت باشند، ما انرژی مثبت ساطع کرده ایم و حال این انرژی مثبت، انرژی های مثبت بیرونی را به سوی ما جذب می کند مانند خوشبختی، آرامش، سلامت، شفا، برکت و … ولی اگر همین فکرها، احساس ها و کلام ما منفی باشند، انرژی هایی از جنس خود یعنی گرفتاری، بیماری، مشکل ها و درد و رنج را به سوی ما می کشند.
حال  با دو تکنیک پوشش محافظ و تخلیه انرژی منفی به شما نشان دهیم که تا چه حد، این انرژی های منفی ویرانگر هستند و چگونه ما می توانیم خود، خانواده، جامعه و حتی دنیا را از شر آنها در امان نگاه داریم.
تکنیک پوشش محافظ
پس از انجام ورزش ها، تنفس های ریلکس شدن، گفتن ذکر و رفتن به وضعیت آلفا برای کسانی که تاکنون با ما همراه بوده اند (اگر تاکنون نیز با ما همراه نبوده اید، فقط در شرایطی مناسب و آرام قرار بگیرید، چشم های خود را ببندید و پس از انجام چند دم و بازدم عمیق با ما همراه شوید) در ذهن خود تصور کنید که یک پوشش محافظ از جنس انرژی الهی درونتان را به طور کامل گرفته و فرض کنید که این پوشش به شکل یک تخم مرغ شیشه ای از جنس انرژی الهی و بسیار بزرگتر از جسم شما است و بعد به خود پیام دهید. من این پوشش محافظ را در خود می کشم تا مرا در برابر تمامی انرژی های منفی بیرونی محافظت کند.
تکنیک تخلیه انرژی منفی و تبدیل آن به انرژی مثبت
باز هم پس از انجام ورزش ها و تنفس های ریلکس شدن، به وضعیت آلفا در محیطی آرام و مناسب و پس از بستن چشم ها، تکنیک را شروع می کنیم فقط در جای مناسبی از صدا، نور زیاد گرما یا سرمای زیاد قرار گیرید. به صورت نشسته و یا درازکش، چشم ها را ببندید . پس از بستن چشم ها باتدا در ذهن خود به دور خود یک پوشش محافظ بکشید. این پوشش از انرژی مثبت و به شکل یک تخم مرغ شیشه ای که هیچ منفذی به بیرون ندارد و بسیار بزرگتر از بدن جسمانی ما است، ساخته می شود، ولی این بار این پیام را به خود می دهیم که این پوشش محافظ باعث می شود تا هیچ انرژی منفی از من به بیرون سرایت نکند و تمامی انرژی های منفی که از من ساطع می شوند، در تماس و برخورد با این پوشش، تبدیل به انرژی مثبت می گردند و دوباره از طریق پوست و یا تنفس به من باز می گردند.
همه این اتفاق ها با ورزش همراه می باشد. ما باید سعی کنیم به چیزهای مثبت زندگی فکر کنیم و خوب زندگی کنیم. ورزش رزمی و ورزش های دیگر این حس و انرژی را در ما فراهم و ایجاد خواهد کرد. ورزش انسان را با طبیعت ، با فرهنگ، اجتماع و زندگی واقعی آشتی خواهد داد.
 

آموزش دفاع شخصی و فنون رزمیبر جسب خبر : ورزش رزمي ، ورزش، انرژي منفي، بدن -

:: ارسال نظر ::
نام    (اختیاری)
پست الکترونیک   (اختیاری)
آدرس وبسایت یا وبلاگ   (اختیاری)
نظرشما


کد امنیتی
توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 
پاسخ به :اخبار مر تبط :


Copyright © 2015 ,RAZMY All rights reserved.
Website : www.razmy.com, www.razmy.ir email : armin@razmy.com , info@razmy.com
Designed & Developed By SheedGraphic Multimedia